Strona glowna

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Wkład anatomiczny Abri-San Premium 4 Powiększ

Wkład anatomiczny Abri-San Premium 4

009242

Abri-San to pełna gama anatomicznie ukształtowanych pieluch firmy Abena Polska, przeznaczonych dla osób zmagających się ze wszystkimi stopniami inkontynencji, począwszy od lekkiej do bardzo ciężkiej. Produkty Abri-San są dostępne w 14. różnych poziomach chłonności, spełniając tym samym wszelkie indywidualne potrzeby konsumentów.

Więcej informacji

1,10 zł

Więcej informacji

Abri-San to pełna gama anatomicznie ukształtowanych pieluch firmy Abena Polska, przeznaczonych dla osób zmagających się ze wszystkimi stopniami inkontynencji, począwszy od lekkiej do bardzo ciężkiej. Produkty Abri-San są dostępne w 14. różnych poziomach chłonności, spełniając tym samym wszelkie indywidualne potrzeby konsumentów. Produkt zapewnia komfort użytkowania, bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność czasu i pieniędzy. W portfolio posiadamy produkty przeznaczone do inkontynencji moczowej (Abri-San) i kałowej (Abri-San Special).

Abri-San 0-1-1A-2-3-3A-4 przeznaczone są do lekkiego i umiarkowanego nietrzymania moczu. Produkty wyposażono w miękkie, przedłużone barierki, które oferują wyjątkową ochronę przed przeciekaniem. Dzięki taśmom samoprzylepnym istnieje możliwość regulacji. Dodatkowo system TopDry pozwala skórze oddychać, a użytkownikowi czuć się wygodnie i komfortowo w każdej sytuacji.

- Optymalny komfort i dyskrecja,
- Oddychająca warstwa spodnia, która jest tekstylną włókniną w dotyku podobną do bawełny,
- Miękkie, przedłużone barierki boczne,
- Unikalny system TopDry, zapewniający suchą powierzchnię i szybkie wchłanianie,
- System minimalizujący nieprzyjemny zapach,
- Testowany dermatologicznie,
- Certyfikat Nordic Eco-Label,
- Produkt bez lateksu i nie bielony chlorem

Abri San rozmiar 4 jest sprzedawany w opakowaniach zawierających 28 sztuk.