Narzędzia neurologiczne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Narzędzia neurologiczne   Istnieją 8 produkty.

Badanie odruchów jest jednym z podstawowych badań u lekarza. Aby można było je przeprowadzić potrzebne będą odpowiednia narzędzia neurologiczne. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór młotków – zarówno trójkątnych (Taylor), jak i zaokrąglonych (Dejerine, Buck czy Troemner). W zależności od modelu mogą one zawierać także igłę. Oprócz tego znajdziesz w naszym sklepie także młotek Babińskiego. Wszystkie posiadają podobną wielkość około 20 cm, dzięki czemu dobrze się nimi operuje. Są wykonane ze stali nierdzewnej, przez co są niezmiernie wytrzymałe. Dodatkowo, oferujemy szeroki wybór igieł, a także żyłek do neuropena.

Proponujemy również włókno monofilament, które ma za zadanie zbadać czucie powierzchniowe. Głównie wykorzystuje się je do diagnostyki stopy i jej palców. Tego typu narzędzia neurologiczne może okazać się przydatny w przypadku m.in. neuropatii.

Jeśli więc zależy Ci na narzędziach z wysokiej jakości materiałów, które ułatwią pracę, to oferowane przez nas produkty spełnią Twoje oczekiwania.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów