Narzędzia medyczne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Narzędzia medyczne  

W katalogu produktów naszego sklepu internetowego posiadamy kompletny zestaw narzędzi medycznych. Prowadzimy sprzedaż artykułów, które są dostosowane do wymagań branży medycznej oraz spełniają najwyższe normy jakości. Nasza oferta kierowana jest do placówek służby zdrowia, które mogą się u nas zapatrzyć we wszystkie niezbędne narzędzia chirurgiczne, ginekologiczne, laryngologiczne oraz urologiczne. Proponujemy także szeroki wybór akcesoriów do przeprowadzania rozmaitych zabiegów.

Narzędzia chirurgiczne

W zakresie narzędzi chirurgicznych zapewniamy klientom urządzenia do usuwania znamion, czyli  elektrokoagulatory, a także zestawy do kardiochirurgii z systemem ogrzewania końcówki aplikatura. Ponadto w naszym asortymencie znalazły się także łyżki kostne, skalpele, nożyczki  oraz wiele innych akcesoriów.

Narzędzia laryngologiczne

Oferujemy narzędzie laryngologiczne niezbędne w pracy każdego specjalisty zajmującego się diagnostyką i leczeniem uszów, krtani i gardła – od cewników nosowo-usznych przez haczyki nosowe, pętle do usuwania woskowiny, wzierniki nosowe, pincety uszne, noże do błony bębenkowej po podgrzewacze do lusterek laryngologicznych oraz uszne i zatokowe końcówki do ssaków medycznych.

Narzędzi ginekologiczne

W zestawie narzędzi ginekologicznych, który można zakupić w naszym sklepie, znalazły się przyrządy gwarantujące niezwykle precyzyjną diagnostykę takie jak sondy ginekologiczne oraz wzierniki ginekologiczne różnych rozmiarach, a także kulociagi jednorazowe oraz stalowe wielokrotnego użytku.

Narzędzia neurologiczne

W ofercie naszego sklepu znalazły się również narzędzia neurologiczne w postaci młotków przeznaczonych do badania odruchów. Dostępne modele charakteryzują się wysoką trwałością oraz wygodą użytkowania.

 • Narzędzia chirurgiczne

  Narzędzia chirurgiczne to specjalna grupa przyrządów medycznych, przed którymi stawia się niezwykle wysokie wymagania. Związane jest to z ich przeznaczeniem. Stosuje się je przy wykonywaniu inwazyjnych zabiegów, gdzie nie ma miejsca na błędy. Dlatego muszą gwarantować wysoką jakość i absolutną niezawodność. Właśnie takie narzędzia chirurgiczne znajdziecie w naszym asortymencie. Wykonane z użyciem wysokiej klasy materiałów przez długi czas zachowają swoje właściwości i pozwolą na niezwykle precyzyjną realizację zabiegów. 

  Narzędzia w pracy chirurga

  Praca chirurga wymaga niezwykłego skupienia oraz wyjątkowej dokładności. Z tego względu miejsca, gdzie przeprowadzane są zabiegi i operacje powinny być odpowiednio przygotowane i zapewniać maksimum komfortu i higieny. Dlatego należy zagwarantować odpowiednią odzież medyczną, właściwy poziom oświetlenia, a także pełen zestaw narzędzi chirurgicznych.

  Narzędzia chirurgiczne muszę być w doskonałym stanie technicznym i gwarantować pełną sprawność. Wykorzystanie przyrządów, które noszą ślady zużycia, niesie za sobą ryzyko przypadkowego uszkodzenia tkanki podczas wykonywania zabiegu. Dodatkowym zagrożeniem są także zakażenia operacyjne. Narzędzia wykorzystywane na sali operacyjnej muszę być sterylne. A w przypadku lekko skorodowanych przyrządów ich dokładna dezynsekcja może być utrudniona. Dlatego niezwykle ważne jest wybieranie narządów chirurgicznych wykonanych z trwałych i odpornych na korozje materiałów. Zakupicie je w naszym sklepie

  Narzędzia chirurgiczne – trwałość i niezawodność

  Dostępne w naszej ofercie narzędzi chirurgiczne wykonane zostały z materiałów wykazujących wysoki poziom odporności na korozje, co gwarantuje ich trwałość nawet przy niezwykle częstym użytkowaniu. Pozostaje przy tym łatwe w dezynsekcji, dlatego ich wykorzystanie znacznie minimalizuje ryzyko wystąpienia zakażeń pooperacyjnych. Zapewniają przy tym niezawodność i precyzje, które są tak bardzo istotne w pracy każdego chirurga.  

  W naszej ofercie posiadam również doskonałe jakościowo materiały opatrunkowe.

 • Narzędzia ginekologiczne

  Każdy gabinet lekarski potrzebuje wyposażenia w odpowiednie urządzenia. W zależności od danej specjalizacji przyrządy będą się mocno od siebie różniły. W tej kategorii znajdują się narzędzia ginekologiczne. Proponujemy szeroki asortyment produktów takich, chociażby jak wziernik, kulociąg, sonda czy też różnego rodzaju kleszczyki. Posiadamy zarówno przyrządy jedno-, jak i wielorazowe. Można kupić je pojedynczo, osobno, a także w zestawie, w którym znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze artykuły. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.

  Znajdujące się w sklepie internetowym narzędzia ginekologiczne występują w różnych rozmiarach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie przyrządu do badanej osoby pod względem m.in. wieku. Dzięki temu będzie czuła się bardziej komfortowo w trakcie kontroli czy też diagnostyki.

  Zapraszamy do bliższego zapoznania się również i z innymi produktami z tej kategorii, znajdującymi się na naszej stronie internetowej.

 • Narzędzia laryngologiczne

  Wśród różnych przyrządów medycznych posiadamy także wyposażenie, które będzie przydatne dla lekarzy specjalizujących się w chorobach układu oddechowego. Proponujemy szeroki wybór narzędzi laryngologicznych takich, jak m.in. cewniki, wzierniki, pincety, końcówki do ssaków nosowych i usznych czy też haczyki. Produkty te wykonane są głównie ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe i odporne na różne czynniki zewnętrzne. W związku z tym przyrządy będą mogły służyć lekarzowi przez wiele lat. Oczywiście w swojej ofercie posiadamy również produkty jednorazowe, jak np. kulociąg plastikowy czy pętle do usuwania woszczyzny.

  Warto także zauważyć, że większość produktów występuje w różnych rozmiarach. Pozwala to na odpowiednie wyposażenie gabinetu specjalistycznego w dostosowane do wieku czy danego schorzenia pacjenta przyrządy. Narzędzia laryngologiczne proponowane w naszym sklepie zaskakują jakością wykonania, która przekłada się również na jakość i komfort pracy każdego lekarza.

 • Narzędzia neurologiczne

  Badanie odruchów jest jednym z podstawowych badań u lekarza. Aby można było je przeprowadzić potrzebne będą odpowiednia narzędzia neurologiczne. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór młotków – zarówno trójkątnych (Taylor), jak i zaokrąglonych (Dejerine, Buck czy Troemner). W zależności od modelu mogą one zawierać także igłę. Oprócz tego znajdziesz w naszym sklepie także młotek Babińskiego. Wszystkie posiadają podobną wielkość około 20 cm, dzięki czemu dobrze się nimi operuje. Są wykonane ze stali nierdzewnej, przez co są niezmiernie wytrzymałe. Dodatkowo, oferujemy szeroki wybór igieł, a także żyłek do neuropena.

  Proponujemy również włókno monofilament, które ma za zadanie zbadać czucie powierzchniowe. Głównie wykorzystuje się je do diagnostyki stopy i jej palców. Tego typu narzędzia neurologiczne może okazać się przydatny w przypadku m.in. neuropatii.

  Jeśli więc zależy Ci na narzędziach z wysokiej jakości materiałów, które ułatwią pracę, to oferowane przez nas produkty spełnią Twoje oczekiwania.

 • Narzędzia zabiegowe

  W każdej klinice, szpitalu czy innym centrum medycznym potrzebne są specjalistyczne przyrządy, które umożliwią przeprowadzenie zarówno poważnych, jak i drobnych operacji. Dlatego też polecamy narzędzia zabiegowe wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Przyrządy z tego metalu doskonale sprawdzą się w każdym gabinecie czy też na sali operacyjnej. W swoim szerokim asortymencie posiadamy różnego rodzaju m.in. kleszczyki (Crille, Allis, Krocher, Foester), igłotrzymacze, nożyce (do gipsu, krocza, Cuticle, czy Joseph).

  Wszystkie te przyrządy oferujemy w różnych rozmiarach, a także rodzajach. Proponujemy zarówno proste, jak i zagięte narzędzia zabiegowe, aby można było dopasować je do swoich potrzeb. Oprócz tego, posiadamy również wzierniki typu Siegle z jedną lub z aż sześcioma końcówkami. Dzięki temu możesz dopasować indywidualnie do pacjenta jej rozmiar tak, by czuł się on komfortowo w trakcie badania.
  W naszym sklepie proponujemy także inne przyrządy, z którymi można się bliżej zapoznać poniżej.