Narzędzia medyczne

Informacje

Porady

Śledź nas na Facebooku

Narzędzia medyczne  

W katalogu produktów naszego sklepu internetowego posiadamy kompletny zestaw narzędzi medycznych. Prowadzimy sprzedaż artykułów, które są dostosowane do wymagań branży medycznej oraz spełniają najwyższe normy jakości. Nasza oferta kierowana jest do placówek służby zdrowia, które mogą się u nas zapatrzyć we wszystkie niezbędne narzędzia chirurgiczne, ginekologiczne, laryngologiczne oraz urologiczne. Proponujemy także szeroki wybór akcesoriów do przeprowadzania rozmaitych zabiegów.

Narzędzia chirurgiczne

W zakresie narzędzi chirurgicznych zapewniamy klientom urządzenia do usuwania znamion, czyli  elektrokoagulatory, a także zestawy do kardiochirurgii z systemem ogrzewania końcówki aplikatura. Ponadto w naszym asortymencie znalazły się także łyżki kostne, skalpele, nożyczki  oraz wiele innych akcesoriów.

Narzędzia laryngologiczne

Oferujemy narzędzie laryngologiczne niezbędne w pracy każdego specjalisty zajmującego się diagnostyką i leczeniem uszów, krtani i gardła – od cewników nosowo-usznych przez haczyki nosowe, pętle do usuwania woskowiny, wzierniki nosowe, pincety uszne, noże do błony bębenkowej po podgrzewacze do lusterek laryngologicznych oraz uszne i zatokowe końcówki do ssaków medycznych.

Narzędzi ginekologiczne

W zestawie narzędzi ginekologicznych, który można zakupić w naszym sklepie, znalazły się przyrządy gwarantujące niezwykle precyzyjną diagnostykę takie jak sondy ginekologiczne oraz wzierniki ginekologiczne różnych rozmiarach, a także kulociagi jednorazowe oraz stalowe wielokrotnego użytku.

Narzędzia neurologiczne

W ofercie naszego sklepu znalazły się również narzędzia neurologiczne w postaci młotków przeznaczonych do badania odruchów. Dostępne modele charakteryzują się wysoką trwałością oraz wygodą użytkowania.

 • Narzędzia chirurgiczne

  Narzędzia chirurgiczne to specjalna grupa przyrządów medycznych, przed którymi stawia się niezwykle wysokie wymagania. Związane jest to z ich przeznaczeniem. Stosuje się je przy wykonywaniu inwazyjnych zabiegów, gdzie nie ma miejsca na błędy. Dlatego muszą gwarantować wysoką jakość i absolutną niezawodność. Właśnie takie narzędzia chirurgiczne znajdziecie w naszym asortymencie. Wykonane z użyciem wysokiej klasy materiałów przez długi czas zachowają swoje właściwości i pozwolą na niezwykle precyzyjną realizację zabiegów. 

  Narzędzia w pracy chirurga

  Praca chirurga wymaga niezwykłego skupienia oraz wyjątkowej dokładności. Z tego względu miejsca, gdzie przeprowadzane są zabiegi i operacje powinny być odpowiednio przygotowane i zapewniać maksimum komfortu i higieny. Dlatego należy zagwarantować odpowiednią odzież medyczną, właściwy poziom oświetlenia, a także pełen zestaw narzędzi chirurgicznych.

  Narzędzia chirurgiczne muszę być w doskonałym stanie technicznym i gwarantować pełną sprawność. Wykorzystanie przyrządów, które noszą ślady zużycia, niesie za sobą ryzyko przypadkowego uszkodzenia tkanki podczas wykonywania zabiegu. Dodatkowym zagrożeniem są także zakażenia operacyjne. Narzędzia wykorzystywane na sali operacyjnej muszę być sterylne. A w przypadku lekko skorodowanych przyrządów ich dokładna dezynsekcja może być utrudniona. Dlatego niezwykle ważne jest wybieranie narządów chirurgicznych wykonanych z trwałych i odpornych na korozje materiałów. Zakupicie je w naszym sklepie

  Narzędzia chirurgiczne – trwałość i niezawodność

  Dostępne w naszej ofercie narzędzi chirurgiczne wykonane zostały z materiałów wykazujących wysoki poziom odporności na korozje, co gwarantuje ich trwałość nawet przy niezwykle częstym użytkowaniu. Pozostaje przy tym łatwe w dezynsekcji, dlatego ich wykorzystanie znacznie minimalizuje ryzyko wystąpienia zakażeń pooperacyjnych. Zapewniają przy tym niezawodność i precyzje, które są tak bardzo istotne w pracy każdego chirurga.  

  W naszej ofercie posiadam również doskonałe jakościowo materiały opatrunkowe.

 • Narzędzia ginekologiczne
 • Narzędzia neurologiczne
 • Narzędzia laryngologiczne
 • Narzędzia zabiegowe