Obuwie medyczne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Nowe produkty

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obuwia medycznego. Sklep internetowy Mediqus przygotował propozycję specjalnych butów dedykowanych do wykorzystania przez lekarzy, pielęgniarki oraz personel sanatoriów oraz innych placówek leczniczych. Dostępne obuwie jest specjalnie profilowane ortopedycznie, co sprawia, że nawet w przypadku wielogodz...

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obuwia medycznego. Sklep internetowy Mediqus przygotował propozycję specjalnych butów dedykowanych do wykorzystania przez lekarzy, pielęgniarki oraz personel sanatoriów oraz innych placówek leczniczych. Dostępne obuwie jest specjalnie profilowane ortopedycznie, co sprawia, że nawet w przypadku wielogodzinnego użytkowania będzie zapewniać odpowiedni poziom wygody.

Obuwie medyczne – wymagania

Obuwie medyczne, podobnie jak odzież medyczna, powinno spełnić odpowiednie wymagania wynikające ze specyfiki branży, w jakiej jest wykorzystywane. Jego głównym celem jest ochrona stóp przed różnego rodzaju zagrożeniami, które związane są z występowaniem potencjalnie niebezpiecznych czynników w miejscu pracy. Poszczególne rodzaje butów przeznaczone dla pracowników służby zdrowia mogą znacznie różnić się między sobą. Wynika to z odmiennego charakteru realizowanych zadań i wynikających z tego zagrożeń. Dlatego ważne jest wybranie obuwia, które będzie odpowiadać charakterowi wykonywanych obowiązków.

Szeroki wybór obuwia medycznego dla kobiet i mężczyzn 

W naszym asortymencie czeka na Państwa szeroki wybór obuwia medycznego w dla kobiet i mężczyzn. Posiadamy buty przeznaczone dla osób wykonujących różne zadania w placówkach medycznych, dzięki czemu można zaopatrzyć się u nas w obuwie dla całego personelu. Ułatwi to szeroki wybór dostępnych rozmiarów.

Oferowane obuwie wytwarzane jest z użyciem specjalnych materiałów, które umożliwiają proste i skuteczne odkażanie, co znacznie ogranicza ryzyko przenoszenia czynników infekcyjnych. Dodatkowo wyposażono je w specjalną podeszwę antypoślizgową, która zwiększa bezpieczeństwo użytkowników.

Nasza oferta poza narzędziami, odzieżą i obuwiem wykorzystywanymi w placówkach medycznych obejmuje także meble medyczne.

More

Obuwie medyczne