Obuwie medyczne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Obuwie medyczne damskie, męskie, dziecięce

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obuwia medycznego. Sklep internetowy Medisquad przygotował propozycję specjalnych butów dedykowanych do wykorzystania przede wszystkim przez lekarzy, pielęgniarki oraz personel sanatoriów oraz innych placówek leczniczych. Sprawdzą się także u osób dbających o prawidłowe ułożenie stóp.

Dostępne obuwie jest specjalnie profilowane ortopedycznie, co sprawia, że nawet w przypadku wielogodzinnego dyżuru zapewniony jest odpowiedni komfort użytkowania.

W naszej ofercie dostępne są modele damskie, męskie oraz dziecięce. W przypadku wzorów męskich, są to najczęściej warianty białe o ergonomicznie profilowanej podeszwie z drewna bądź korka. Damskie dostępne są w kilku wzorach i kolorach.

Modele dla dzieci natomiast dzielą się na pełne oraz sandały w różnych kolorach, dzięki czemu będą chętnie noszone przez maluchy. Jednocześnie odpowiednio ukształtowana podeszwa umożliwia pracę nad wadami stóp, np. płaskostopiem.

Bogactwo dostępnych rozmiarów obuwia sprawia, że z pewnością każdy znajdzie w naszym asortymencie dopasowane modele.

  • Obuwie męskie

    W naszym asortymencie znaleźć można męskie obuwie medyczne, które jest popularne nie tylko wśród pracowników służby zdrowia. Oferowane przez nas modele butów dostępne są z antypoślizgową i stabilną podeszwą, która dopasowuje się do kształtu stopy i pomaga utrzymać ją we właściwej pozycji. Nasze buty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, między innymi miękkiej skóry naturalnej. Ponadto są one pokryte specjalną powłoką, dzięki czemu bardzo łatwo je wyczyścić lub zdezynfekować.

    Wśród naszego asortymentu znaleźć można wiele modeli obuwia medycznego męskiego w ciekawych wzorach i kolorach. Dysponujemy szeroką rozmiarówką, dlatego każdy klient znajdzie dla siebie odpowiedni model butów, które są jednocześnie lekkie i wytrzymałe. Ponadto posiadają one właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Wyprofilowany kształt butów gwarantuje wysoki komfort stopy podczas wielogodzinnego noszenia, a dodatkowo nie odparzają, nie obcierają i nie uczulają skóry stopy. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą przy wyborze idealnego modelu butów.

  • Obuwie damskie

    Prowadzony przez nas sklep to miejsce dla osób, które poszukują wygodnych butów nie tylko do pracy, ale i na co dzień. Takie właśnie jest obuwie medyczne damskie, najczęściej wykorzystywane przez personel szpitali czy przychodni. Oferowane przez nas modele drewniaków i klapek wykonane są z wysokiej jakości materiałów, między innymi naturalnej i miękkiej skóry. Ponadto klapki są wyprofilowane i przystosowane do długich dyżurów. Tego typu obuwie medyczne damskie nie jest tylko dostępne dla pielęgniarek, lekarzy czy salowych, a dla wszystkich, którzy szukają ulgi dla zmęczonych stóp.

    Wszystkie dostępne w naszym asortymencie modele butów spełniają wiele funkcji, między innymi chronią zdrowie stóp, zapobiegają rozwojowi grzybicy i nieprzyjemnemu zapachowi, a dodatkowo chronią przed obrzękami i wspierają prawidłowe krążenie krwi. Do bardzo popularnych modeli zalicza się również drewniaki, wyprofilowane buty, których podeszwa wykonana jest z lekkiego drewna, głównie olchowego. Dzięki temu zapewniają one komfort nawet podczas wielogodzinnego noszenia.