Materiały opatrunkowe

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Materiały opatrunkowe  

Nieodzownym wyposażeniem każdej placówki medycznej są materiały opatrunkowe. Ze względu na wysokie standardy higieniczne obowiązujące w tej branży, w szpitalach i przychodniach stosowane są wyłącznie opatrunki przeznaczone do jednorazowego użytku. W związku z tym zachodzi konieczność stałego uzupełniania zapasów materiałów opatrunkowych. Dużym ułatwieniem w tej materii jest możliwość zakupu wszystkich artykułów medycznych z jednego źródła. A takim właśnie źródłem może stać się dla Państwa nasz sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada kompletny katalog produktów medycznych, w tym także doskonałych jakościowo materiałów opatrunkowych.

Gipsy i inne materiały na złamania i skręcenia

W naszej ofercie materiałów opatrunkowych posiadamy artykuły przeznaczone do zastosowania w przypadku złamań i pęknięć kości, zwichnięć i skręceń stawów oraz innych poważnych urazów. Dostępne gipsy syntetyczne cechuje szybki czas schnięcia, niewielka waga oraz wygoda użytkowania. Nasza propozycja w tym zakresie obejmuje również podkłady pod gips, opaski gipsowe, szyny palcowe, a także elektryczne piły do cięcia gipsu i buty na gips.

Bandaże i plastry na skaleczenia i stłuczenia

Katalog produktów naszego sklepu obejmuje również całą gamę materiałów do zastosowania w przypadku skaleczeń, stłuczeń oraz innych mniej lub bardziej poważnych obrażeń. Mogą Państwo u nas zakupić gazy, waty, bandaże elastyczne oraz rozmaite plastry m.in. samoprzylepne oraz dedykowane do mocowania kaniul. Asortyment obejmuje również elastyczne siatki opatrunkowe do stosowania w przypadku zranień miejsc trudno dostępnych oraz opatrunki specjalistyczne, których użycie wskazane jest w razie poparzeń, przeszczepów skóry oraz krwotoków.

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór sprzętu ortopedycznego.