Protezy piersi

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Protezy piersi   Istnieją 2 produkty.

Oferta sklepu internetowego Medisquad obejmuje szeroką gamę wyrobów medycznych, które spełniają wszystkie wymagania i normy stawiane przed artykułami tego typu. W naszym asortymencie posiadamy wyposażenie przeznaczone dla placówek służby zdrowia, a także produkty dla klientów indywidualnych przeznaczone do wspomagania procesów leczniczych oraz podnoszące jakość życia po przebytych inwazyjnych zabiegach medycznych. Dla kobiet po mastektomii przygotowaliśmy rozbudowaną propozycje protez piersi.

Protezy piersi – rozwiązanie po amputacji

Operacja usunięcia piersi jest traumatycznym doświadczeniem dla kobiet. Skutki psychologiczne amputacji mogą być bardzo poważne i prowadzić obniżenia samooceny oraz stanów depresyjnych. Dramat ten dotyka wielu kobiet w Polsce, zarówno tych starych, jak i młodszych. Dlatego niezwykle istotna jest prawidłowa rehabilitacja oraz zastosowanie odpowiednich środków, które pozwolą powrócić do normalnego funkcjonowania.

Jednym z rozwiązań jest zastosowanie protez piersi. Pomagają w utrzymaniu właściwiej postawy oraz zachowaniu równowagi ciała, dzięki czemu  zapobiega wystąpieniu bólów kręgosłupa, pleców i szyi. Oprócz funkcji praktycznej pełnia również istotną rolę psychologiczną – pomagają odzyskać psychiczną równowagę oraz pewność siebie.

Protezy piersi dostosowane do indywidualnych wymagań

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele protez piersi w różnych rozmiarach, co pozwoli na łatwe dobranie modelu dostosowanego do indywidualnych wymagań. W sprzedaży posiadamy wyłącznie protezy wykonane z lekkich i niepodrażniających skóry materiałów, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Z wygodą idzie w parze również estetyka – oferowane modele doskonale dopasowują się do kształtu ciała i w efekcie wyśmienicie prezentują. 

W ofercie naszego sklepu na klientów czekają również eleganckie i wygodne w użyciu peruki z włosów syntetycznych.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 350,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.

  Proteza piersi o owalnym kształcieZaopatrzenie dla kobiet po mastektomii przywracające naturalny wygląd biustuCechy produktu:- długi owalny kształt, symetryczny

  350,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.
 • 630,00 zł

  Miękkie, delikatne i przyjazne dla skóry materiały użyte w protezach Serena wyselekcjonowane zostały specjalnie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu: konsystencja, elastyczność i ruch protezy są bardzo podobne do piersi. * proteza anatomiczna, trójkątna, sym...

  630,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów