Meble medyczne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Meble medyczne - fotele, stoliki zabiegowe, krzesła

Oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest do szpitali, przychodni, klinik czy gabinetów lekarskich. Posiadamy wszystko, co niezbędne do zaopatrzenia tego typu placówek medycznych – od narzędzi i sprzętu ratunkowego, poprzez specjalne obuwie i odzież ochronną dla pracowników, po kompletny zestaw mebli medycznych.

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można między innymi następujące meble medyczne:

 • krzesła, taborety i fotele zabiegowe,
 • parawany,
 • statywy kroplówek,
 • stoliki zabiegowe i asystory,
 • szafy,
 • stoły do masażu,
 • i wiele innych.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie sprzęty wykonane są z niezwykle solidnych materiałów, odpornych na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie wyróżniają się wysoką estetyką wykonania i są bardzo funkcjonalne.

W przypadku krzeseł i foteli zadbano także o ergonomiczne wyprofilowanie. Dzięki temu zapewniony jest komfort zarówno lekarza, pielęgniarki, jak i pacjenta.

Oferowane przez naszą firmę rozwiązania świetnie sprawdzą się w niemal każdej placówce medycznej, zarówno szpitalu, gabinecie fizjoterapeutycznym z masażem, przychodni czy klinice.

 • Fotele, krzesła i taborety

  Oferta mebli medycznych sklepu internetowego Medisquad obejmuje pełny zestaw artykułów niezbędnych do stworzenia dobrze funkcjonującego, estetycznego i higienicznego środowiska pracy w różnych placówkach służby zdrowia. Katalog produktów zawiera wszystko, co jest potrzebne do  wyposażenia gabinetów zabiegowych i lekarskich, poczekalni oraz pomieszczeń administracyjnych.

  W sprzedaży obok doskonałych szaf medycznych i kartotekowych, foteli i stolików zabiegowych, leżanek lekarskich oraz stołów do masażu posiadamy biurka lekarskie, wieszaki, ławeczki do poczekalni oraz zestaw akcesoriów do pozostałych mebli medycznych. 

  Biurka lekarskie

  Biurko lekarskie to centralny mebel w gabinetach. To przy nim lekarz odbywa wstępny wywiad z pacjentem, wypełnia dokumentacje oraz wypisuje skierowania i recepty po zakończeniu procesu diagnostycznego. Jako że spędza przy nim wiele godzin, powinno być dostosowane do jego indywidualnych potrzeb oraz zapewniać mu maksymalną wygodę użytkowania. Ważne jest również, aby było wykonane z konkretnych materiałów, które będą odporne i łatwe w czyszczeniu. Przez gabinet lekarza codziennie przewija się wiele chorych osób, dlatego w celu zmniejszenia ryzyka przenoszenia czynników infekcyjnych wszystkie przedmioty, które się w nim znajdą muszą się dać łatwo zdezynsekować. Wszystkie te warunki w pełni spełniają dostępne w naszej ofercie biurka lekarskie.

  Wyposażenie poczekalni

  Nasz oferta pozostałych mebli medycznych obejmuje elementy, które pozwolą stworzyć przytulną i wygodną poczekalnię. W sprzedaży posiadamy elegancko wykonane i trwałe wieszaki ze stali malowanej proszkowo oraz ławki z wygodnymi i stylowymi siedziskami plastikowymi lub tapicerowanymi. 

 • Fotele zabiegowe i stoliki dla niemowląt

  W asortymencie naszego sklepu internetowego klienci znajdą wyłącznie wysokiej klasy meble medyczne przystosowane do wymagań placówek służby zdrowia. Doskonała znajomość potrzeb i oczekiwań w tym zakresie pozwala nam dostarczać wyłącznie leżanki lekarskie, fotele zabiegowe i stoliki dla niemowląt charakteryzujące się solidnym wykonaniem, estetycznym wykończeniem oraz wysoką trwałością.

  Realizacja procedur medycznych a meble medyczne

  Realizacja procedur medycznych wymaga pełnego skupienia i niezwykłej dokładności. Z tego względu należy ograniczyć wszystkie czynniki, które mogłyby negatywnie wpłynąć na sposób ich przeprowadzania. Dotyczy to oświetlenia, narzędzi, jak też wykorzystywanych mebli medycznych. Fotele zabiegowe muszą być odpowiednio zaprojektowane i wykonane z właściwych materiałów, tylko wówczas można mieć pewność, że będą stabilne i wygodne. Wpłynie to pozytywnie na nastawienie pacjenta – będzie zachowywał się spokojniej i wykonywał mniej niepotrzebnych ruchów, co zminimalizuje ryzyko wystąpienia błędów przy wykonywaniu zabiegów lub diagnozowaniu. Dobrze wykonane fotele zabiegowe ułatwią również lekarzowi dostęp do pacjenta i tym samym umożliwią bardziej  precyzyjną realizację procedur.

  Fotele zabiegowe – wygoda i funkcjonalność

  Oferowane przez nasz sklep fotele zabiegowe to wysoko funkcjonalne meble medyczne wykonane w taki sposób, aby zapewniać najwyższy poziom komfortu pacjentom oraz lekarzom. W naszym asortymencie posiadamy wiele różnych modeli foteli do pobierania krwi, które zaprojektowano z myślą o bezproblemowej realizacji tej procedury medycznej. Fotele ginekologiczne zostały zaś sprofilowane pod kątem zagwarantowania pacjentkom możliwie najmniej krepujących warunków podczas przeprowadzania badań.

 • Leżanki i stoły do masażu

  Trudno wyobrazić sobie gabinet lekarski bez charakterystycznego mebla, jakim jest specjalna kozetka. Pełni ona ważną funkcją pomocniczą w procesie diagnostycznym  – pozwala przeprowadzać badania pacjenta w pozycji siedzącej, półleżącej oraz leżącej. Leżanki lekarskie to również niezbędne wyposażenie gabinetów zabiegowych. Świetnie sprawdzają się także w gabinetach rehabilitacyjnych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór leżanek wykonanych z różnych materiałów wielu wersjach rozmiarowych. Przygotowaliśmy również propozycje dla salonów kosmetycznych w postaci stołów do masażu.

  Leżanki lekarskie – higiena i wygoda

  Dostępne w naszym sklepie leżanki lekarskie charakteryzują się estetycznym wykonaniem,  eleganckim designem i stonowaną  gustowną kolorystyką. W parze z ładnym wyglądem idzie również wysoka funkcjonalność. Kozetki zostały zaprojektowane z myślą o higienie i wygodzie użytkowania. Dlatego oparto je na konstrukcji wykonanej – zależnie od modelu – z drewna lub stali, co gwarantuje wysoką stabilność. Wyposażono je również w materace wysokiej jakości, które zapewniają pacjentom niezbędny komfort nawet w przypadku czasochłonnych badań lub zabiegów. Materace pokryto dodatkowo specjalną powłoką skóropodobną, dzięki czemu można je w łatwy sposób dezynfekować.

  Stoły do masażu – mobilność i komfort

  Stoły do masażu przypominają swoją konstrukcją leżanki lekarskie. Wyposażone je w regulowany zagłówek, który zwiększa wygodę osoby masowanej i ułatwia pracę masażyście. W naszym asortymencie posiadamy mobilne stoły do masaży Academic ze specjalnym systemem stalowych linek łączących nogi – umożliwia on szybkie i proste rozłożenie i złożenie stołu.

  W ofercie posiadamy również szafy medyczne i kartotekowe.

 • Parawany i statywy kroplówek
 • Stoliki zabiegowe i asystory

  Asortyment naszego sklepu medycznego tworzyliśmy pod kątem potrzeb i oczekiwań pracowników służby zdrowia. Wybieraliśmy wyłącznie meble medyczne charakteryzujące się odpowiednim poziomem funkcjonalności i wygody użytkowania, spełniające jednocześnie niezbędne wymagania w zakresie higienicznym, które obowiązują w placówkach medycznych. Dlatego, jeśli szukają Państwo doskonałych jakościowo, estetycznych i niezawodnych stolików zabiegowych i asystorów, to koniecznie sprawdźcie katalog produktów na naszej stronie internetowej. 

  Stoliki zabiegowe

  Stoliki zabiegowe znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich, izbach przyjęć, salach operacyjnych. Te metalowe konstrukcje mogą być wyposażone w różną liczbę półek oraz wstępować w rozmaitych wymiarach. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór modeli o różnym przeznaczeniu. Stoliki wyposażone w specjalne miski uchylne na odpady doskonale sprawdzą się na salach operacyjnych oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom aseptyczności. Tymczasem czteropółkowe modele idealnie nadadzą się do transportowania aparatury medycznej, w tym także sprzętu do reanimacji.

  Asystory medyczne

  Dostępne w naszej ofercie asystory medyczne wykonane są z płyt mdf, czyli specjalnych materiałów, które można w bezproblemowy sposób dezynfekować. Część modeli wyposażono w 4 kółka na gumowych łożyskach, co pozwala na ich proste przemieszczanie wewnątrz pomieszczeń. W asortymencie mamy także specjalne modele oparte na pięcioramiennej podstawie z kółkami, które dodatkowo posiadają siłownik gazowy, umożliwiający regulację ich wysokości, dzięki czemu można je w łatwy sposób dostosować do aktualnych potrzeb.

  W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty wybór lamp zabiegowych.

 • Szafy medyczne

  Dostępne w ofercie naszego sklepu meble medyczne pozwolą stworzyć funkcjonalne i doskonale zorganizowane miejsce pracy. W katalogu produktów posiadamy fotele i stoliki zabiegowe, leżanki lekarskie, a także precyzyjnie wykonane szafy medyczne i kartotekowe. Te wyśmienite meble będą nieocenioną pomocą w kwestiach związanych z przechowywaniem i zabezpieczaniem leków oraz porządkowaniem i archiwizacją dokumentacji medycznej.

  Szafy medyczne

  Szafy medyczne, które oferujemy, wykonano ze stali i szkła, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i odporne na korozje. Pozwalają utrzymać wysoki poziom higieny, co ma niezwykle duże znacznie w placówkach służby zdrowia, gdzie występuje podwyższone ryzyko kontaktu z czynnikami infekcyjnymi. Szafy medyczne przeznaczone są do przechowywania leków w gabinetach lekarskich oraz stomatologicznych. Wykorzystuje się je również w aptekach.

  Szafy medyczne składają się z górnej przeszklonej część, w której umieszcza się środki i leki do zastosowania w przypadku bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Dolna część posiada lite drzwi do osłony leków, które nie powinny być wystawiane na działanie promieni słonecznych. Szafy wyposażone zostały w zamki baskwilowe, co zapewnia im doskonale bezpieczeństwo i ogranicza dostęp osób niepowołanych.

  Szafy kartotekowe

  W naszej ofercie zalazły się również szafy kartotekowe w wielu wersjach wymiarowych. Proponujemy szafy jedno i dwurzędowe o różnej ilości półek. Szeroki wybór modeli pozwoli w łatwy sposób wyposażyć placówkę służby zdrowia w meble, które pomogą stworzyć funkcjonalny, przejrzysty i bezpieczny system przechowywania i archiwizacji dokumentacji medycznej.

  Zapaszmy również do zapoznania się z innymi meblami medycznymi z naszej oferty, w tym m.in. biurkami lekarskimi.

 • Pozostałe meble medyczne