Lampy naczołowe

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Lampy naczołowe   Istnieją 5 produkty.

Lekarze różnych profesji oprócz wiedzy i przygotowania teoretycznego, powinni wyposażyć się w niezbędne akcesoria i sprzęty, takie jak stetoskop czy lampy naczołowe. Tego typu produkty oświetleniowe znajdują zastosowanie tam, gdzie lekarz potrzebuje mieć dokładny obraz warunków anatomicznych podczas przeprowadzania zabiegu czy diagnostyki.

Dzięki takiemu produktowi, lekarz ma zapewnione nie tylko dobre i jasne oświetlenie, ale też bezcieniowe pole widzenia. W celu zapewnienia wygody, lampa naczołowa została zaprojektowana tak, że posiada zintegrowane systemy zasilania, które znacznie ułatwiają pracę lekarza. Niektóre modele dostępne w naszym asortymencie wyposażone są w dodatkowy atrybut, czyli lusterko.

Przed wyborem i zakupem takiego produktu oświetleniowego, warto sprawdzić rodzaj oświetlenia, a także możliwość optymalizacji jasności. Cała konstrukcja jest na tyle zwarta i lekka, że zapewnia komfort noszenia i użytkowania, nawet podczas długiej pracy. Większość modeli posiada możliwość regulacji pola oświetlenia.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów