Krtań elektroniczna

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Krtań elektroniczna   Istnieją 6 produkty.

Krtań elektroniczna to urządzenie przeznaczone do wykorzystania w przypadku utraty głosu w następstwie schorzeń lub wypadków. Jego stosowanie zalecane jest także osobom, które przeszyły operacje usunięcia krtani oraz tracheotomie. Krtań elektroniczna może być również używana w przypadku chorób powodujących czasową utratę głosu lub osłabienie strun głosowych. 

Skutki utraty głosu

Głos to jedno z najważniejszych kryteriów wyróżniających człowieka. Wykształcenie artykułowanego języka pozwoliło oddzielić się ludziom od natury i stworzyć możliwość komunikowania abstrakcyjnych pojęć i tym samym ustanowić podstawy systemów kulturowych. Posługujemy się mową na co dzień w wielu sytuacjach społecznych. Dlatego nagła utrata zdolności komunikowania się może znacząco utrudnić funkcjonowanie. Kwestia ta dotyczy w sposób szczególny osób, które w wyniku operacji np. wycięcia krtani utraciły zdolność emitowania głosu. Może to mieć wyjątkowo negatywny wpływ na ich psychikę – powodować obniżenie nastroju i prowadzić do stanów depresyjnych. Jednak istnieją rozwiązania tego problemu, takie jak krtań elektroniczna, która przywraca zdolność posługiwania się mową.

Krtań elektroniczna

W naszej ofercie klienci znajdą protezy krtani, dzięki którym w szybki sposób będą mogli odzyskać zdolność komunikacji werbalnej. Zastosowana technologia daje szerokie możliwości w zakresie indywidualnego dostosowania urządzeń do potrzeb użytkownika. Prosty system obsługi pozwoli w łatwy sposób ustawić odpowiedni poziom głośności i melodii głosu. Dostępne w naszym sklepie medycznym krtanie elektroniczne gwarantują bezawaryjną i w pełni bezpieczną pracę oraz wysoką wygodę użytkowania.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 1 700,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

  Aparat posiada płynną regulację tonu (niski/wysoki) oraz siły głosu za pomocą dwóch potencjometrów wyskalowanych w zakresie od 1 do 4. Posiada osłonę na potencjometry. Łatwy w obsłudze.

  1 700,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
 • 2 200,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

  Krtań elektroniczna Amplicord D1 Amplicord D1 to innowacyjna, pierwsza krtań elektroniczna wyprodukowana przez firmę Amplicord z obwodem w pełni cyfrowym. Jest to urządzenie przeznaczone dla pacjentów po operacyjnym usunięciu strun głosowych. Wyposażenie: ...

  2 200,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
 • 2 100,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

  Krtań cyfrowa, którą można w łatwy sposób zaprogramować. Po wybraniu trybu pracy aparatu, urządzenie zapamiętuje ustawienia i po kolejnym włączeniu pracuje na ostatnich ustawieniach. Dobrze wykonana membrana urządzenia.

  2 100,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
 • 2 750,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

  Dzięki zastosowaniu przycisków umożliwiających ustawienie dwóch różnych tonów głosu oraz szerokiemu zakresowi ich regulacji użytkownik ma możliwość dostosowania aparatu do swoich potrzeb. Regulację siły głosu zapewnia impulsowy przycisk. Aparat posiada ładowarkę, która umożliwia jednoczesne ładowanie akumulatora zapasowego oraz znajdującego się w aparacie...

  2 750,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
 • 2 000,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

  Aparat posiada płynną regulację tonu oraz siły głosu za pomocą dwóch potencjometrów.Po ustawieniu żądanego tonu oraz głośności, urządzenie uruchamia się jednym przyciskiem. Po całkowitym wyciszeniu urządzenie jest wyłączone. Wygodne ładowanie - przez port USB.

  2 000,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
 • 3 800,00 zł

  Pozwala na zróżnicowanie barwa głosu, aby przekazać emocje. Umożliwia zmianę głośności - od szeptu do głośnego mówienia. Wygodna, ergonomiczna i minimalistyczna konstrukcja. Żywotność akumulatora do miesiąca czasu (bez ładowania).

  3 800,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów