Sprzęt rehabilitacyjny

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Sprzęt rehabilitacyjny  

 • Urządzenia do masażu

  Oprócz specjalistycznych narzędzi zabiegowych, neurologicznych czy też laryngologicznych na swojej stronie posiadamy również urządzenia do rozluźnienia mięśni. Przydadzą się one szczególnie fizjoterapeutom, ale także i każdemu, kto odczuwa dyskomfortu chciałby skorzystać z aparatu do masażu i stymulatora w domu. W asortymencie zlazły się produkty skierowane dla kobiet, które mają za zadanie pomóc w zwalczaniu cellulitu. Oprócz tego, proponujemy szeroki wybór różnego rodzaju urządzeń do całego ciała i do samych stóp. Są to zarówno drewniane konstrukcje, jak i elektryczne. Każdy może sam dopasować odpowiedni sprzęt do swoich indywidualnych wymagań. Aparaty do masażu i stymulatory wykonane są z wysokiej jakości komponentów, by mogły długo służyć właścicielowi.

  W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • Materace i kształtki rehabilitacyjne

  Powrót do zdrowia po wypadku czy kontuzji jest niezwykle wymagający dla pacjenta. Aby pomóc mu, by szybciej mógł wrócić do pełni sił warto wykorzystać materace i kształtki rehabilitacyjne. Za ich pomocą można w prosty sposób pobudzić mięśnie do działania, aby odbudowywać je i wzmacniać. Do tego typu zadań polecamy różnego rodzaju kliny – przeciwobrzękowe, rozpierające, wałki czy też szyny z wgłębieniem. Pozwolą one na chociażby lepszą stabilizację uszkodzonej części ciała.

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby, które mają problemy z poruszaniem się i są zmuszone do tego, by leżeć w łóżku, narażone są na powstawanie odleżyn. Dlatego też w naszym sklepie internetowym proponujemy również różnego rodzaju materace. Oferujemy zarówno przeciwodleżynowe, jak i do wykonywania ćwiczeń z fizjoterapeutą. Można dostosować je do swoich własnych wymagań, by były one dopasowane indywidualnie, co zwiększy komfort użytkowania.

  Jeśli więc poszukujesz kształtek rehabilitacyjnych czy też wałków lub szyn, to na tej stronie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz!

 • Pozostały sprzęt rehabilitacyjny
 • Pionizatory, parapodia, podnośniki

  Po różnego rodzaju wypadkach czy też w związku z różnymi chorobami nie wszystkie osoby dochodzą do pełni zdrowia. Niektórzy wymagają specjalistycznej opieki, a także sprzętu. Nasza firma oferuje pionizatory, a także parapodia i podnośniki dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Proponujemy wielofunkcyjne urządzenia, które znakomicie sprawdzą się m.in. w ośrodkach rehabilitacyjnych. Pomagają one odpowiednio pozycjonować pacjenta, zarówno w pozycji wyprostowanej, jak i siedzącej. Dzięki pionizatorom ćwiczenia mogą być skuteczniejsze i przynosić lepsze rezultaty.

  W domu czy w ośrodku przydatny może okazać się podnośnik, dzięki któremu w szybki sposób można przenieść chorego np. z łóżka na wózek. W naszym sklepie internetowym posiadamy tego typu urządzenie o parametrach, pozwalających na korzystanie z niego również we własnym mieszkaniu. To niezwykle istotne dla osób, które zajmują się osobami niepełnosprawnymi na co dzień i do tej pory musiały je dźwigać za każdym razem.

 • Terapia ciepłem i zimnem
 • Sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych i fitness