Narzędzia chirurgiczne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Narzędzia chirurgiczne   Istnieją 49 produkty.

Narzędzia chirurgiczne to specjalna grupa przyrządów medycznych, przed którymi stawia się niezwykle wysokie wymagania. Związane jest to z ich przeznaczeniem. Stosuje się je przy wykonywaniu inwazyjnych zabiegów, gdzie nie ma miejsca na błędy. Dlatego muszą gwarantować wysoką jakość i absolutną niezawodność. Właśnie takie narzędzia chirurgiczne znajdziecie w naszym asortymencie. Wykonane z użyciem wysokiej klasy materiałów przez długi czas zachowają swoje właściwości i pozwolą na niezwykle precyzyjną realizację zabiegów. 

Narzędzia w pracy chirurga

Praca chirurga wymaga niezwykłego skupienia oraz wyjątkowej dokładności. Z tego względu miejsca, gdzie przeprowadzane są zabiegi i operacje powinny być odpowiednio przygotowane i zapewniać maksimum komfortu i higieny. Dlatego należy zagwarantować odpowiednią odzież medyczną, właściwy poziom oświetlenia, a także pełen zestaw narzędzi chirurgicznych.

Narzędzia chirurgiczne muszę być w doskonałym stanie technicznym i gwarantować pełną sprawność. Wykorzystanie przyrządów, które noszą ślady zużycia, niesie za sobą ryzyko przypadkowego uszkodzenia tkanki podczas wykonywania zabiegu. Dodatkowym zagrożeniem są także zakażenia operacyjne. Narzędzia wykorzystywane na sali operacyjnej muszę być sterylne. A w przypadku lekko skorodowanych przyrządów ich dokładna dezynsekcja może być utrudniona. Dlatego niezwykle ważne jest wybieranie narządów chirurgicznych wykonanych z trwałych i odpornych na korozje materiałów. Zakupicie je w naszym sklepie

Narzędzia chirurgiczne – trwałość i niezawodność

Dostępne w naszej ofercie narzędzi chirurgiczne wykonane zostały z materiałów wykazujących wysoki poziom odporności na korozje, co gwarantuje ich trwałość nawet przy niezwykle częstym użytkowaniu. Pozostaje przy tym łatwe w dezynsekcji, dlatego ich wykorzystanie znacznie minimalizuje ryzyko wystąpienia zakażeń pooperacyjnych. Zapewniają przy tym niezawodność i precyzje, które są tak bardzo istotne w pracy każdego chirurga.  

W naszej ofercie posiadam również doskonałe jakościowo materiały opatrunkowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów