Pionizatory, parapodia, podnośniki

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Pionizatory, parapodia, podnośniki   Jest 1 produkt.

Po różnego rodzaju wypadkach czy też w związku z różnymi chorobami nie wszystkie osoby dochodzą do pełni zdrowia. Niektórzy wymagają specjalistycznej opieki, a także sprzętu. Nasza firma oferuje pionizatory, a także parapodia i podnośniki dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Proponujemy wielofunkcyjne urządzenia, które znakomicie sprawdzą się m.in. w ośrodkach rehabilitacyjnych. Pomagają one odpowiednio pozycjonować pacjenta, zarówno w pozycji wyprostowanej, jak i siedzącej. Dzięki pionizatorom ćwiczenia mogą być skuteczniejsze i przynosić lepsze rezultaty.

W domu czy w ośrodku przydatny może okazać się podnośnik, dzięki któremu w szybki sposób można przenieść chorego np. z łóżka na wózek. W naszym sklepie internetowym posiadamy tego typu urządzenie o parametrach, pozwalających na korzystanie z niego również we własnym mieszkaniu. To niezwykle istotne dla osób, które zajmują się osobami niepełnosprawnymi na co dzień i do tej pory musiały je dźwigać za każdym razem.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 2 900,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.

    Podnośnik elektryczny ULISSE jest profesjonalnym elektronicznym urządzeniem do łatwego przemieszczania oraz transportu pacjentów. Podnośnik znajduje zastosowanie przy przesadzaniu chorego np. z łóżka na wózek oraz pomaga przy codziennych zabiegach higieniczno – pie...

    2 900,00 zł
    Przewidywany czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji