Sprzęt do sprzątania

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Sprzęt do sprzątania   Istnieją 2 produkty.

W każdej placówce medycznej, począwszy od prywatnego gabinetu, przez przychodnie, aż po szpitale, wymagana jest odpowiednia higiena. Bez niej nie można zapewnić pacjentom należytego bezpieczeństwa.

W naszej ofercie dostępny jest sprzęt do sprzątania, za pomocą którego łatwiej utrzymać odpowiedni poziom higieny w gabinetach medycznych. Wśród asortymentu znaleźć można chromowany wózek na odpady, które dzielą się na różne kategorie, między innymi zakaźne i specjalne. Oba rodzaje odpadów są niebezpieczne dla człowieka, gdyż mogą zawierać toksyny, żywe mikroorganizmy lub substancje chemiczne, które mogą wywołać różne choroby zakaźne.

Oprócz wspomnianego sprzętu do sprzątania, dysponujemy specjalistycznymi płynami, za pomocą których można zdezynfekować akcesoria i przyrządy medyczne, które są wykorzystywane podczas operacji i drobnych zabiegów medycznych. Tego typu koncentraty mają działanie antybakteryjne, a do tego poradzą sobie z najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami, takimi jak tłuszcz, wapień czy kamień urynowy, które osadzają się na porcelanie sanitarnej, a także nawierzchniach ze stali nierdzewnej.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 27,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych.

  Bucalex G460, to środek do gruntownego czyszczenia uporczywych zanieczyszczeń w sanitariatach. * może być stosowany na wszystkich odpornych na działanie kwasów materiałach i nawierzchniach w pomieszczeniach wilgotnych * szczególnie odpowiedni do porcelany...

  27,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych.
 • 43,00 zł

  Środek do czyszczenia wanien do hydromasażu - Krystalit 1L  Płyn do czyszczenia wanien Krystalit nadaje się świetnie do przywracania dawnego blasku wannom do hydromasażu, wirówkom i innym. Dzięki swemu składowi chemicznemu, szybko i sprawnie odkamienia dysze i inne elementy zabrudzone przez długotrwałe użytkowanie.

  43,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów