Transport pacjenta

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Transport pacjenta   Istnieją 6 produkty.

Technologia pędzi do przodu w różnych dziedzinach życia. Trafia ona do naszych domów, zakładów pracy czy miejsc publicznych. Z nowinek technologicznych chętnie korzystają służby ratunkowe, stosując je do opieki nad pacjentami. Transport chorych czy poszkodowanych z wypadków, jak wiadomo odbywa się czasami w ekstremalnych warunkach, bowiem liczy się każda minuta, dlatego istotne jest odpowiednie wyposażenie karetek i nie tylko.

W naszym asortymencie znajdują się akcesoria i produkty, które ułatwiają transport pacjenta, np. z miejsca wypadku czy z domu do szpitala lub na terenie placówki medycznej. Należą do nich między innymi nosze, ułatwiające przenoszenie osób, koce termiczne czy wózki do przewozu chorych między salami w szpitalu.

Niezwykle przydatnym produktem są przenośniki taśmowo-rolkowe, które najczęściej wykorzystuje się w sytuacji transportu pacjenta z łóżka na łóżko, a także z łóżka na stół operacyjny. Produkt ten znacznie obniża wysiłek fizyczny zarówno osób przenoszonych, jak przenoszących. Dodatkowo taki przenośnik zapewnia niezbędną ochronę osoby chorej przed urazami w trakcie przemieszczania.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów