Materace i kształtki rehabilitacyjne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Materace i kształtki rehabilitacyjne   Istnieją 15 produkty.

Powrót do zdrowia po wypadku czy kontuzji jest niezwykle wymagający dla pacjenta. Aby pomóc mu, by szybciej mógł wrócić do pełni sił warto wykorzystać materace i kształtki rehabilitacyjne. Za ich pomocą można w prosty sposób pobudzić mięśnie do działania, aby odbudowywać je i wzmacniać. Do tego typu zadań polecamy różnego rodzaju kliny – przeciwobrzękowe, rozpierające, wałki czy też szyny z wgłębieniem. Pozwolą one na chociażby lepszą stabilizację uszkodzonej części ciała.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby, które mają problemy z poruszaniem się i są zmuszone do tego, by leżeć w łóżku, narażone są na powstawanie odleżyn. Dlatego też w naszym sklepie internetowym proponujemy również różnego rodzaju materace. Oferujemy zarówno przeciwodleżynowe, jak i do wykonywania ćwiczeń z fizjoterapeutą. Można dostosować je do swoich własnych wymagań, by były one dopasowane indywidualnie, co zwiększy komfort użytkowania.

Jeśli więc poszukujesz kształtek rehabilitacyjnych czy też wałków lub szyn, to na tej stronie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów