Strona glowna

Informacje

Porady

Śledź nas na Facebooku

CPAP AUTO Resmart G3 z podgrzewaną rurą i nawilżaczem

033547

Resmart G3 Auto CPAP to urządzenie przeznaczone do leczenia bezdechu sennego z funkcją automatycznej regulacji ciśnienia. * posiada inteligentny algorytm, który został zaprojektowany tak, aby nieustannie monitorować przepływ powietrza w drogach oddechowy...

Więcej informacji

3 500,00 zł

Więcej informacji

Resmart G3 Auto CPAP to urządzenie przeznaczone do leczenia bezdechu sennego z funkcją automatycznej regulacji ciśnienia.

 • posiada inteligentny algorytm, który został zaprojektowany tak, aby nieustannie monitorować przepływ powietrza w drogach oddechowych pacjenta i w porę wychwytywać wszelkie nieprawidłowości, zwłaszcza tak groźne dla życia zaburzenia oddychania jak obturacyjny bezdech senny.
  Na każdą zmianę w oddechu aparat potrafi automatycznie zareagować, obniżając je lub podwyższając do konkretnego poziomu, w zależności od potrzeb.

 • zintegrowany z aparatem nawilżacz jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ pozwala na napełnianie pojemnika wodą bez konieczności jego wyjmowania. W razie potrzeby można jednak bez problemu odłączyć nawilżacz do urządzenia, ułatwia to prosty, acz solidny zatrzask – dzięki temu czyszczenie pojemnika nie sprawia żadnego kłopotu. Kontrola wilgotności odbywa się w sposób automatyczny. Czujniki, w jakie wyposażono urządzenie, mierzą zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną temperaturę powietrza, a następnie dostosowują stopień wilgotności tak, aby zapobiec jego kondensacji.

 • Resmart G3 posiada funkcję auto ramp, polegającą na stopniowym podnoszeniu ciśnienia w celu ułatwienia zasypiania, oraz funkcję reslex, łagodzącą wydechy i w ten sposób podnoszącą komfort terapii.

 • Aparat jest w stanie identyfikować i zapisywać bezdechy typu obturacyjnego oraz centralnego.

 • Funkcje Smart C/A dostosowują ciśnienie minimalne i maksymalne do potrzeb. Pozwala to redukować wizyty kontrolne do minimum.

 • Jedyny na rynku aparat z pełnym i dużym filtrem pm 2.5. Duża powierzchnia filtra daje mu żywotność 6 miesięcy. Dopiero po takim czasie należy go wymienić na nowy.

 • Nowoczesny automatyczny podgrzewany nawilżacz wraz podgrzewaną rurą zapewniają idealne dopasowanie dla osób z tendencją do przesuszania śluzówki.

 • Funkcja Auto Ramp automatycznie wykrywa moment zaśnięcia. Nie jest wymagane ustawianie konkretnego czasu.

 • Bardzo proste i intuicyjne menu w języku polskim w szybki i prosty sposób daje dostęp do najważniejszych funkcji aparatu.

 • Aparat ma możliwość ustawienia przypomnień o wymianie filtrów, przewodu powietrznego oraz maski.

 • Aparat można włączyć jednym przyciskiem lub skorzystać z funkcji automatycznego włączenia. Aparat wtedy włączy się kiedy wykryje oddech pacjenta.

Maski występują na osobnych kartotekach towarowych. 

Szukaj w zakładce https://medisquad.pl/347-osprzet-do-aparatow