Inhalatory

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Inhalatory   Istnieją 14 produkty.

Zdrowie każdy z nas ma tylko jedno, dlatego warto o nie dbać i przestrzegać pewnych zasad, które uchronią nas przed łapaniem infekcji i innych chorób. Jednak niektóre z jednostek chorobowych wymagają dodatkowego wsparcia w postaci urządzeń medycznych, które możemy używać samodzielnie w domu. W naszej ofercie znajdują się inhalatory i pikflometry, które stosuje się w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych.

Podstawową funkcją inhalatorów jest generowanie aerozolu zawierającego lek. Wdychając go, wprowadzamy substancję do organizmu. Urządzenie to ma przede wszystkim właściwości przeciwzapalne, a także rozszerzające i rozrzedzające wydzielinę w drogę oddechowych, co pomaga w prawidłowym przepływie powietrza. W przypadku pikflometrów dostępnych w ofercie działanie jest podobne, bowiem urządzenie to najczęściej stosowane jest w przypadku astmy oskrzelowej. Sprzęt medyczny umożliwia zatem zbadanie przepływu powietrza w drogach oddechowych, a pomocny przy tym będzie wskaźnik PEF, czyli szybkości wydychania powietrza po głębokim wdechu. Uzyskany wynik wskazuje stopień zaawansowania choroby.

na stronę
Pokazuje 13 - 14 z 14 elementów
 • 180,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych.

  Nebulizator Pari LC Sprint Junior: * wysokiej klasy nebulizator dla efektywnego dostarczania leku dzieciom od 3 lat, które mogą być inhalowane za pomocą ustnika * łatwy w użyciu * praktyczna podziałka na lek * może współpracować ze wszystkimi neb...

  180,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych.
 • 35,00 zł Przewidywany czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.

  Zestaw do inhalatorów ANDY FLOW z nakładkami - A,B,C Skład zestawu: * maska dla dzieci * maska dla dorosłych * ustnik * wężyk- 100cm * instrukcja obsługi w języku polskim Zestaw dopasowany jest do każdego inhalatora.

  35,00 zł
  Przewidywany czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.
Pokazuje 13 - 14 z 14 elementów