Dezynfekcja skóry i mycie skóry

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Dezynfekcja skóry i mycie skóry   Istnieją 14 produkty.

W dzisiejszych czasach ludzkość jest narażona na wiele niebezpieczeństw, takich jak koronawirus, który pojawił się na świecie na początku 2020 roku. Większość państw natychmiast wprowadziła wiele obostrzeń, takich jak zachowanie dystansu społecznego czy odpowiednie odkażanie dłoni. W naszej ofercie znajdują się środki, za pomocą których dezynfekcja skóry przebiegnie sprawnie. Należy jednak oczyszczać nie tylko dłonie, ale też rzeczy i powierzchnie, z którymi mamy kontakt. Zalicza się do nich między innymi podłogi, klamki, meble czy czytniki kart.

Proponowane przez nas mydła antybakteryjne czy chusteczki i gaziki nasączone alkoholem izopropylowym umożliwiają dezynfekcję skóry nie tylko w domu, ale też w miejscach publicznych, np. w pracy lub w autobusie.

Odkażanie w każdej postaci ma na celu usunięcie chorobotwórczych zarazków, bakterii, grzybów i innych. Zwykłe mycie dłoni w ciepłej wodzie z mydłem może okazać się niewystarczające. Wówczas warto sięgnąć po specjalistyczne środki, które wyeliminują wszystkie mikroorganizmy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów