Wózki elektryczne

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Wózek elektryczny Forest 3 Vermeiren

032457

FOREST 3 Z napędem na tylne koła. Komfort , technologia , jakość, wytrzymałość Nowy FOREST 3 jest wózkiem skierowanym do użytkowników , którzy stawiają swojemu sprzętowi dużo większe wymagania dotyczące wytrzymałości oraz dynamiki jazdy. Dwa nowoczesne silnik...

Więcej informacji

Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

12 700,00 zł

Więcej informacji

FOREST 3

Z napędem na tylne koła.

Komfort , technologia , jakość, wytrzymałość

Nowy FOREST 3 jest wózkiem skierowanym do użytkowników , którzy stawiają swojemu sprzętowi dużo większe wymagania dotyczące wytrzymałości oraz dynamiki jazdy. Dwa nowoczesne silniki 220W i 350W(opcja) i baterie 80 A/h , które są wyposażeniem standardowym pozwalają na lepsze osiągi prędkości oraz pokonywanie większego dystansu. Rama amortyzowana w połączeniu z aktywnym zwieszeniem kół przednich gwarantuje maksymalne poczucie komfortu podczas jazdy po nierównym terenie.

Unikatowe rozwiązanie mechanizmu ustawiania podłokietników pozwala na prawidłowe podparcie przedramienia co ma istotne znaczenie dla utrzymywania prawidłowej postawy siedzącej i stabilizacji tułowia. Specjalny mechanizm pozwala bez większego wysiłku odchylać podłokietniki za oparcie podczas przesiadania oraz opuszczać podłokietniki do pozycji wyjściowej przez samego użytkownika.

Uchwyt dżojstika również posiada oryginalne rozwiązanie konstrukcyjne i umożliwia odchylanie na zewnątrz i do wewnątrz podłokietnika oraz zapamiętywanie wcześniej ustawionej pozycji neutralnej.

 

    Oświetlenie tylne i przednie diodowe (zapewnia doskonałą widoczność),
    pas bezpieczeństwa,
    koła przednie do wyboru : 200mm, 230mm, 250mm,
    płyta podnóżków aluminiowa z kółkami odbojowymi,
    kółka przeciw-wywrotne -amortyzowane na systemie ROSTA ®,
    podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach,
    w zimie gdy trzeba się grubiej ubrać na pewno nie będzie za ciasno. System zmiany szerokości pola siedzenia gwarantuje komfort,
    regulacja głębokości siedzenia w dwóch systemach,(przesuwane oparcie i wysuwana z przodu rama),
    regulowany kąt oparcia -manualnie,
    regulowany kąt siedzenia,
    tapicerka wyprofilowana : oparcie z głębokimi wyprofilowaniami z podparciem do wyboru, materiał obiciowy: skaj, dartex, cordura.
    siedzisko wyprofilowane w sposób zabezpieczający przed wysuwaniem się z wózka,