Obuwie damskie

Informacje

Porady

Śledź nas na Facebooku

Zniżka cenowa ! Obuwie medyczne Scholl Clogs SuperComfort Professional- WYPRZEDAŻ Powiększ

Obuwie medyczne Scholl Clogs SuperComfort Professional- WYPRZEDAŻ

Specjalistyczne skórzane chodaki dla personelu medycznego z podeszwą antypoślizgową na lekkim podwyższeniu. Wykonana z drewna bukowego wkładka typu Excercise rozgrzewa i tonuje mięśnie stóp, a zewnętrzna trudnościeralna podeszwa zapewnia spręzystość i daje nogom własc...

Więcej informacji

225,00 zł

280,00 zł

Więcej informacji

Specjalistyczne skórzane chodaki dla personelu medycznego z podeszwą antypoślizgową na lekkim podwyższeniu. Wykonana z drewna bukowego wkładka typu Excercise rozgrzewa i tonuje mięśnie stóp, a zewnętrzna trudnościeralna podeszwa zapewnia spręzystość i daje nogom własciwe wsparcie.

Wierzchnia i boczna wentylacja umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury. Antypoślizgowa, bieżnikowana podeszwa zapewnia odpowiednie tarcie, gwarantując bezpieczeństwo pracy niezależnie od rodzaju podłogi. Jest wykonana z syntetycznego tworzywa, dzięki czemu buty nie stukają przy chodzeniu jak większość typowych chodaków.

Anatomiczne, specjalnie wyściełane zakończenie wierzchu daje dodatkową wygodę. Buty są łatwe do czyszczenia i utrzymania w higienie.

Wysokość obcasa: 5 cm

Tęgość obuwia: G (dla średniej stopy)

Rozmiary:

36 - długość wkładki: 23,0 cm
37 - długość wkładki: 23,5 cm
38 - długość wkładki: 24,5 cm
39 - długość wkładki: 25,0 cm
40 - długość wkładki: 26,0 cm
41 - długość wkładki: 26,5 cm
42 - długość wkładki: 27,0 cm
43 - długość wkładki: 28,0 cm
44 - długość wkładki: 28,5 cm
45 - długość wkładki: 29,0 cm
46 - długość wkładki: 29,5 cm

 

UWAGA!
Aby optymalnie dobrać rozmiar obuwia należy dopasować podaną długość wkładki do długości stopy. Długość stopy należy zmierzyć linijką w lini prostej od dużego palca do środka końca pięty i do otrzymanego wyniku dodać 0,5 cm. Otrzymana w ten sposób długość wkładki będzie pomocna w doborze odpowiedniego rozmiaru obuwia.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: