Kategorie

Porady

Informacje

Śledź nas na Facebooku

Nowość Defibrylator  Philips HeartStart HS1 Powiększ

Defibrylator Philips HeartStart HS1

032065

Defibrylator Philips HeartStart HS1 Defibrylator PHILIPS, model HeartStart HS1 jest to popularny defibrylator AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) powszechnie używany w biurach, na lotniskach, w szkołach, placówkach sportowych, a nawet w domach. Philips stwor...

Więcej informacji

Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

4 900,00 zł

Więcej informacji

Defibrylator Philips HeartStart HS1
Defibrylator PHILIPS, model HeartStart HS1 jest to popularny defibrylator AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) powszechnie używany w biurach, na lotniskach, w szkołach, placówkach sportowych, a nawet w domach. Philips stworzył urządzenie, które doskonale sprawdza się w sytuacjach zagrożenia życia spowodowanych przez NZK (nagłe zatrzymanie krążenia). Defibrylator jest prosty w obsłudze. Każdy jest w stanie go użyć, zarówno osoby nieprzeszkolone z obsługi AED jak również doświadczeni użytkownicy. 

PHILIPS HeartStart HS1 jest to defibrylator dwufazowy, wyposażony w komendy głosowe , które bezpiecznie i efektywnie przeprowadzą osobę ratującą przez proces resuscytacji i defibrylacji.  Dzięki zastosowaniu technologii SMART urządzenie przeprowadza inteligentną analizę pracy serca i automatycznie dobiera najbardziej skuteczny dla pacjenta poziom energii defibrylacji z zakresu 140-160J, jednocześnie zapobiegając niewłaściwemu zastosowaniu AED. Funkcja Quick Shock pozwala na przeprowadzenie defibrylacji w czasie zaledwie 8 sekund od ukończenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. HeartSart HS1 jest bezpieczny i szybki w działaniu.

Autotesty
Dzięki automatycznym kontrolom funkcji własnych (dobowym, tygodniowym i miesięcznym) defibrylator jest zawsze gotowy do użycia.

Bateria
Solidna bateria litowa zapewnia sprawne działanie defibrylatora przez co najmniej 4 lata (lub 200 wyładowań, lub 4 godziny ciągłej pracy).

Funkcja szkoleniowa
Model HeartStart HS1 posiada także funkcję szkoleniową, dzięki której może być używany jako defibrylator treningowy. Wymaga to użycia specjalnych elektrod szkoleniowych (kaseta szkoleniowa).  Po zainstalowaniu kasety szkoleniowej tryb terapeutyczny jest automatycznie wyłączany, co umożliwia bezpieczne użycie defibrylatora w celu treningowym.

W przypadku konieczności wielokrotnego użycia tego defibrylatora w trybie szkoleniowym, zalecany jest zakup osobnego defibrylatora treningowego. Częste stosowanie defibrylatora HS1 w trybie szkoleniowym spowoduje szybsze zużycie i potrzebę wymiany baterii litowej.

Specyfikacje Philips HS1 AED
- Wymiary 6x22x18 cm
- Waga 1,6 kg
- IP 21
- Żywotność baterii 4 lata w stanie czuwania
- Żywotność elektrod 2 lata

Zestaw PHILIPS HeartStart HS1:
-    Defibrylator Heartstart HS1
-    Bateria litowa (żywotność 4 lata lub 200 wyładowań)
-    Elektrody do defibrylatora (dla dorosłych) z 2-letnim okresem trwałości
-    Instrukcja obsługi
-    8 lat gwarancji na urządzenie AED