Kategorie

Informacje

Porady

Śledź nas na Facebooku

Nowość Krtań elektroniczna AMPLICORD D1 - REFUNDACJA NFZ Powiększ

Krtań elektroniczna AMPLICORD D1 - REFUNDACJA NFZ

029758

Krtań elektroniczna Amplicord D1 Amplicord D1 to innowacyjna, pierwsza krtań elektroniczna wyprodukowana przez firmę Amplicord z obwodem w pełni cyfrowym. Jest to urządzenie przeznaczone dla pacjentów po operacyjnym usunięciu strun głosowych. Wyposażenie: ...

Więcej informacji

Przewidywany czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

1 900,00 zł

Więcej informacji

Krtań elektroniczna Amplicord D1

Amplicord D1 to innowacyjna, pierwsza krtań elektroniczna wyprodukowana przez firmę  Amplicord z obwodem w pełni cyfrowym. Jest to urządzenie przeznaczone dla pacjentów  po operacyjnym usunięciu strun głosowych.

Wyposażenie:

Aparat, pokrowiec, ładowarka, akumulator 9V

Obsługa:

Konfigurowanie i rozpoczęcie użytkowania D1 jest bardzo łatwe: wystarczy kilka kliknięć joystickiem  wielofunkcyjnym. Preferowane ustawienia użytkownika zostaną zapamiętane i w związku z tym proteza D1 będzie zawsze gotowa do użycia.  Urządzenie musi stykać się ze skórą w miejscu, które nie jest uszkodzone i może wydobywać dźwięki.  Interfejs D1 jest prosty i intuicyjny. Wszystkie ustawienia są łatwo dostępne, nawet dla użytkowników o ograniczonej sprawności ruchowej. Ponadto, zainstalowana w pobliżu joysticka dioda LED sygnalizuje czy urządzenie jest włączone, wyłączone czy w trybie ładowania.