Kategorie

Informacje

Porady

Śledź nas na Facebooku

Nowość Detro SEPT AF 1l Powiększ

Detro SEPT AF 1l

028905

Detro®Sept AF GOTOWY DO UŻYCIA SPRAY/PIANA DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI I WYROBÓW MEDYCZNYCH * Gotowy do użycia * Niska zawartość alkoholu * Bez aldehydów i fenoli * Aktywność w 1 minutę * Wysoka kompatybilność * Szerokie spektrum działania...

Więcej informacji

22,00 zł

Więcej informacji

Detro®Sept AF GOTOWY DO UŻYCIA SPRAY/PIANA DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI I WYROBÓW MEDYCZNYCH

  • Gotowy do użycia
  • Niska zawartość alkoholu
  • Bez aldehydów i fenoli
  • Aktywność w 1 minutę
  • Wysoka kompatybilność
  • Szerokie spektrum działania
  • Łatwe użycie
  • do każdej butelki spryskiwacz gratis!!!

Zastosowanie:

Roztwór Detrosept AF służy do mycia i dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych: powierzchnie robocze, unity stomatologiczne, inkubatory, łóżka pacjenta, kozetki, stoliki, drzwi, klamki, urządzenia medyczne,lampy zabiegowe, meble medyczne, wyroby medyczne jak stetoskopy itp., we wszelkich obszarach medycznych, obszarach mających kontakt z żywnością (np. kuchenki oddziałowe), w przetwórstwie żywności, gastronomii,  weterynarii, przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, sprzętu rehabilitacyjnego i sportowego.  Dzięki specjalnej głowicy można używać preparatu w postaci piany lub w postaci płynnej/aerozol

 Kompatybilność materiałowa

Detrosept AF jest kompatybilny ze szkłem, powierzchniami drewnianymi, ceramiką, plastikiem, plexiglasem, silikonem, materiałami nierdzewnymi      i stalą kwasoodporną.

 

 

Skład:

10%  etanol, 20% propan-2-ol, 0,25% chlorek didecylodimetyloamoniowy, składniki ochronne, substancja zapachowa, woda dejonizowana.

 

Sposób użycia:

Detrosept AF stosuje się bezpośrednio na dezynfekowane i dekontaminowane  powierzchnie w postaci aerozolu lub piany.  W celu zdezynfekowania powierzchnie należy równomiernie spryskać preparatem. W razie potrzeby przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię. Pozostawić do wyschnięcia w celu zapewnienia optymalnego efektu bójczego.

Ostrzeżenie: Nie spryskiwać bezpośrednio urządzeń elektrycznych.

Stosować po odłączeniu od źródła zasilania.

 Okres ważności i przechowywanie

Termin ważności wynosi 3 lata od daty produkcji. Przechowywać pojemniki szczelnie zamknięte w dobrze wentylowanym miejscu, pomiędzy 0-25 °C.

Ostrzeżenia

Łatwopalny. Trzymać z dala od źródeł ognia. Środek drażniący. Nie stosować na skórę i błony śluzowe. Po kontakcie skórę przemyć dużą ilością wody. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Zużycie maksymalnie 50ml/m2.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: